Vítejte Host. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte.

Autor Téma: WoW Classic  (Přečteno 1072 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Chvostiq

• *Guild Officer*
  • nolifer
  • Respekt: +26
Re:WoW Classic
« Odpověď #15 kdy: 26.08 2019, 14:45:50 »
0
Mozno to malo cap neviem ale 40g aby si platil napr., ako tank na respec po kazdom raide aby si lepsie farmil a hral aj pvp alebo nieco, tak dakujem pekne.To ninjovanie tam ide skor o to ze ides do no name party a mozu zmenit loot system disbandnut a pod. To sa ti nestane v aktualnom dataci v lfr alebo lfg lebo ten system urobi solo loot pre kazdeho hraca.
Vo vanille je to o to tazsie, ze ziskat item nie je naklikat lfr a idem znovu po item, ale musis zohnat partu. Ak to pada v nejakom zapicenom kridle BRD tak musis ist to kridlo, mat kluc a parta musi chciet to ist. Velakrat som siel po tankovaci trinket a vysledok bol ze sa dala polka a k bossovi s trinketom uz nik nesiel. Proste toto je ten hardcore co bude tazke predychavat:-)Ano neexistuje v gilde, ale ako hovorim lognem po 22 nebudem mat s kym hrat.
Pockam ake budu fronty a kolko ludi bude a ako budu addony na tom. A rozhodnem sa pre classu. Ale je to tak 60/40 ze ostanem pri LoLku hlavne ked tam pridali teraz ten teamfight tactics mod tak am to nelaka hrat nieco ine.
"uchylarna to je... at dou doprdele s 2.actem.... na hell me tam bombardujou porat ty blby vosy.. uz me to sere... na to nemam nervy.... nevim v cem je zabava porat chcipat.... vyjebana hra" (c) Azziz

Offline Kaylen

• Guild Member
  • forum bitch
  • **
  • Respekt: +12
« Odpověď #16 kdy: 26.08 2019, 14:56:57 »
0
Jasný já to pochopil s tím ninjováním, no je to otázka kolik lidí bude hrát atp.

Já osobně čas na hraní mám kdykoliv nejsem v práci a nemám domluvenou akci atp, problém mám jen že v celém měsíci mám třeba 10x noční :D

Offline Chvostiq

• *Guild Officer*
  • nolifer
« Odpověď #17 kdy: 26.08 2019, 15:17:35 »
0
No ja zase mozem skoro kazdy den ale az po 22:00 niekedy aj neskor az po 23:00. Proste syn zjavne je po mne a nechce ist spat skoro:-))Tie raidy v tom case nikto chodit nebude. A ako hovorim 40 ludi je 2x to co teraz potrebujes na mythic a aj teraz maju gildy problem sa poskladat.Je to hodne o tom ze ludia zatnu zuby prekusnu nezdary a hraju. Ja som robil RLko vo vanille a mnoho ludi ma nemuselo ani ja ich. Ale nakoniec sme spolu hrali, lebo kazdy chcel vidiet te ncontent a oni vedeli ze so mnou ako RL si to pozru a ja som vedel ze bez nich si to nepozriem nech som RL akokolvek dobry. Nakoniec ked sa nam zacalo darit tak uz sme sa ani nehatili moc.
Ale proste musis vydrzat, to je to co dnes nik nedokaze, 2-3 raidy sedi a leavne gildu. Niektori ludia hrali 50% bench a nevaidlo im to, boli v gilde co dava BWL cize do rank 10 a raz za cas si to BWL zahrali a dokonca odniesli item. Dalsia vec su DKP, raidbanka atd. ani nechcem rozmyslat na d tou organizaciou toho, bolo to peklo. Sak kudla porozprava ak logne sem, on bol GM sme asi 2h po raide este riesili loot a resist gear pre ludi. Nebola ziadna gild banka ani prava ani nic, proste urobil postavu lvl 1 kam to sypal a ja som mal sheet kde som mal ludi a len som mu povedal co komu poslat.
Bez resistov nedas ani hovno, ani sa nedostanes do gildy do dava BWL ak nemas resisty, oni ta na raid nevezmu. U vaela vydrzi tak 10 sec, bez onyx cloaku vydrzis u 3 drakov v BWL po prvy breath potom IK. Ja som si zohnal onyx cloak na tanka este predtym nez sme dali onyxiu, predal mi ro Prandur, dostal za to nafarmene materialy na flasky pre polku raidu (vtedy chodili AQ40). Flasky som im uvarit nemohol, varilo sa to v BWL:-)
"uchylarna to je... at dou doprdele s 2.actem.... na hell me tam bombardujou porat ty blby vosy.. uz me to sere... na to nemam nervy.... nevim v cem je zabava porat chcipat.... vyjebana hra" (c) Azziz

Offline Kaylen

• Guild Member
  • forum bitch
  • **
« Odpověď #18 kdy: 26.08 2019, 15:56:34 »
0
Jasný no jsem právě zvédavej jakým směrem se to bude ubírat atp.

Ten problém s DKP si myslím půjde eliminovat addonem Loot Council, má to sice své zápory ve smyslu, že o tom kdo ten item dostane atp rozhoduje určitá skupina lidí (takže potom friend,žena atp může ovlivnit tu nestrannost atd) ale je to pořád o lidech. Moc ho nepoznám protože už dlouho nehraju ale podle všeho je docela oblíbenej i mezi top guildama atp. tak třeba zkusit no

Offline Nornagest

• *Guild Officer*
  • forum bitch
« Odpověď #19 kdy: 26.08 2019, 16:03:00 »
0
100g byl respec cap myslim

Offline Chvostiq

• *Guild Officer*
  • nolifer
« Odpověď #20 kdy: 26.08 2019, 16:48:49 »
0
Jasný no jsem právě zvédavej jakým směrem se to bude ubírat atp.

Ten problém s DKP si myslím půjde eliminovat addonem Loot Council, má to sice své zápory ve smyslu, že o tom kdo ten item dostane atp rozhoduje určitá skupina lidí (takže potom friend,žena atp může ovlivnit tu nestrannost atd) ale je to pořád o lidech. Moc ho nepoznám protože už dlouho nehraju ale podle všeho je docela oblíbenej i mezi top guildama atp. tak třeba zkusit no

Loot Council sme isli na HC / mythic v Legion dataci ale len v uvodnych raidoch. Neskor sme to zrusili lebo na mythic uz naozaj isli schopni ludia resp. sme tam nemali uplne lopaty. A potrebovali sme ludi na pocty, tak proste aj slabsi hraci ziskali nieco. Totiz ten loot council mal najlepsi mod ked sme councilovali oficiri + RL / GM tak 5 ludi (neparny pocet). A urovali sme co kto dostane, proste 5 clenny master loot.
Toto nebude fungovat pre 40 ludi lebo na 3-4 itemy sa nahlasi aj 10 ludi a nam to dost trvalo uz pri 20tich ludoch (je to proste hlasovanie). Navyse stale mas interne rules ktore tam nemas zaradene ako ze alty << main a offspec << main spec a pod. A to sa neda drzat v hlave  vsetko ze kto ma offspec, kto je alt a pod. A uz vobec nie v 40ke.

DKP bolo dobre v tom ze tam ludia napisali bidy a 1 item som ich donutil dobidovat do 15 sec+-, proste sme to do 1 min vyriesili. Navyse mse mali system ze Tcka boli pridelovane resp. bol poradovnik,. takze polovica lootu bola rozhadzana skoro instantne. DKP mali svoj zmysel, ale zase nevyhoda bolo to vsetko zapisovat a drzat aktualne pre 50+- ludi s history a so vsetkym

Offline Hypiik

• Druid
  • #Guild Master#
  • nolifer
  • Král Já První!
  • Respekt: +46
« Odpověď #21 kdy: 29.08 2019, 01:05:03 »
0
Máme guildu na Golemaggu.