Vítejte Host. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte. Nedostal jsi activační email?

Autor Téma: StarWars: The Force Awakens !SPOILER ALERT!  (Přečteno 3344 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Verita

• Teh boomkin
  • *Guild Officer*
  • nolifer
  • Respekt: +23
StarWars: The Force Awakens !SPOILER ALERT!
« kdy: 30.12 2015, 16:08:17 »
0
Pánové a dámy, tohle fórum je sice již krapet dead - nicméně bych ho rád využil k debatě o nových SW a zároveň všem, kteří to tu čtou popřál vše nejlepší do nového roku!

Komu se nový díl líbil?

Já osobně jsem dost zklamaný a to:

-neustálé vtípky, které od začátku prostupují celý film, mě přijdou trapné a kazí atmosféru celého filmu
-mizerný casting, ten černoch je totální "jeliman". Asi jeho nejhorší výstup byl, jak si hrá na "éfa, před tou "plechovo-zlatou čubkou"
-naprosto idiotská fyzika: to jak neustále padají, tlušou loděla do země a do stromů... alá arkádová střílečka z 95 roku
-kravsky udělaný meč Rena: přehnané zvukové efekty, wannabe plamený efekt a stupidní světelná záštita, kterou by si imho hned usekl kulky (pokud nějaké má)
-to jak si Ren sundá helmu - ROFL, takovej jelimánek... kdybych vypadal jako on, asi bych taky nosil masku
-Han Solo, výdycky sebestředný, na sebe opatrný a protřelý pašerák se nechá vyšoustat od Rena jako nejvetší noob...
-Závěrečný boj Rena s dvěma amatérama, kteří poprvé vidí světelný meč: fraška. Buďto jsou nejlepší na světě, nebo je Ren totalní noob...
-Celá politická situace ve vesmíru mi přijde jako nesmyslá: po porážce impéria bych očekával, že republika bude zase silní v kramflecích a bude plně ovládat imperiální armádu - tedy že bude "zlo" v menšině klíčít. Ne že a 20 - 30 let od zničení impéria bude republika zase v prdeli (takhle to vypadá, jako kdyby to řídila vláda ČR)
-scénář, který je založen opět na ničení "nezničetelné, všemocné zbraně"... a to tak neoriginálním způsobem, ze kterého si sám film dělá srandu: sundat štíty, ve 2 lidech vyhodit do vzduchu...
-vyhradená IV epizoda s tím rozdílem, že "Luke Skywalker má vagínu" a R2D2 je o polovinu menší
-hlavní "padouch" vypadá jako by se zkřížil Voldemort s Glumem
-od kdy střílí Žvejkalův "bowcaster" červeně?

Howg

Offline Chvostiq

• *Guild Officer*
  • nolifer
  • Respekt: +25
Re:StarWars: The Force Awakens !SPOILER ALERT!
« Odpověď #1 kdy: 31.12 2015, 15:16:48 »
0
Bol som na tom vcera, moj nazor je:

+ stare postavy (hodia sa tam a dodavaju tomu trochu herecku kvalitu)
+ spracovanie a kamera, proste J.J vie robit sci-fi filmy
+ zenska - Jedi ako hlavna postava
+ Millennium Falcon :-)
+ hlavny zaporak - Imperator 2? :-)

- hlavny Jedi zaporak (moze ist hrat zaporaka do Gymplu akurat)
- copy & paste script z New Hope

Veritak: SW nebol nikdy o realite, vzdy to bolo kopec hluku vo vesmirnych bojoch a nerealisticke suboje / prisery a neviem co. Takze nejaka blba fyzika mi je volna na rozdiel napr. od Interstellaru. Co je horsie je, ze zaporak Jedi je totalny loser a absolutne nepresvedcivy, zbabely, slaby a neviem co este. Rozculuje sa tam ako ja na raide a mlati do vsetkeho:D Tam kde Darth Vader bol kludny a len priskrtil sluzobnictvo a mal nekonecnu autoritu, tak tu to uplne zlyhalo.

Co sa tyka Jedi a neger boja, to je trochu odveci. Tiez som cakal, ze dostane trochu aspon vycvik, ak chceli urobit ten koniec ako ho urobili, tak mali vypustit boje so svetenymi mecmi uplne. Mali nechat len tu scenu ked vleti do ruky tej babe a ona utecie thats all.

Bohuzial tym ako je skopirovany scenar je vsetko predvidatelne. Presne som vedel, ze Han Solo zakape a som si skoro na 99% isty, ze Luke umrie v dalsom dieli na starobu ala Yoda z Empire strikes back. Serie ma tato pripsoratost Lucasa, ktory nevyuzije skveleho rezisera a neda mu poriadny scenar. Boja sa o zisky, tak skopiruju 40 rokov stary scenar aby to nebol fail ako seria spred 15 rokov. Urcite sa to dalo spravit zaujimave s podobnym klucovymi situaciami.
"uchylarna to je... at dou doprdele s 2.actem.... na hell me tam bombardujou porat ty blby vosy.. uz me to sere... na to nemam nervy.... nevim v cem je zabava porat chcipat.... vyjebana hra" (c) Azziz

Offline Hypiik

• Druid
  • #Guild Master#
  • nolifer
  • Král Já První!
  • Respekt: +46
« Odpověď #2 kdy: 11.01 2016, 11:30:45 »
0
Uz jsem to taky videl a vicemene souhlasim s Chvostem.

Je to jen mustek od puvodni sagy k tomu, jak to hodla Disney zprznit ... trochu se obavam, co s tim novy novy vlastnik prav provede :(

Offline Azziz

• Guild Member
  • nolifer
  • **
  • EMO prince
  • Respekt: +4
« Odpověď #3 kdy: 12.02 2016, 12:41:04 »
0
Natahujou to aby mohli natocit vic dilu. Zaporak zacne bejt teprv hustej, pevne v to verim ! To, ze ted pusobi nerozhodne je vporadku, aspon uvidime jak se z nej ten hajzl stane.
Me se to jinak libilo, zenska hezka, Han Solo taky fajn, jeho lod atd... ten cernoch byl fakt marnej no. Vsechny dily SW jsou pohadka tak mi ani ten novej dil spatnej nepripadl.

Nejlepsi byl ovsem BB8, jak sli potichu do toho sklepa a on chudak kulatej po schodech, drc, drc :D

Offline Chvostiq

• *Guild Officer*
  • nolifer
« Odpověď #4 kdy: 13.02 2016, 15:39:49 »
+1
Zaporak husty nebude. Ked niekto vyzera ako z komedie American Pie, tak mu nepomoze ani svetelny mec, ani dark powers. Proste tu rolu zle obsadili, nechapem ako toto mohli pokaslat.
"uchylarna to je... at dou doprdele s 2.actem.... na hell me tam bombardujou porat ty blby vosy.. uz me to sere... na to nemam nervy.... nevim v cem je zabava porat chcipat.... vyjebana hra" (c) Azziz

Offline Hypiik

• Druid
  • #Guild Master#
  • nolifer
  • Král Já První!
« Odpověď #5 kdy: 14.02 2016, 10:34:51 »
0
Prijde mi to, jako kdyz ten novej team scenaristu nevidel, nebo prinejmensim nepochopil puvodni SW.
Vlastne videt to museli, nebo alespon ukazky, protoze neprisli s novymi napady, jen vytahali co tam uz bylo.

Offline Chvostiq

• *Guild Officer*
  • nolifer
« Odpověď #6 kdy: 14.02 2016, 15:51:51 »
0
Prijde mi to, jako kdyz ten novej team scenaristu nevidel, nebo prinejmensim nepochopil puvodni SW.
Vlastne videt to museli, nebo alespon ukazky, protoze neprisli s novymi napady, jen vytahali co tam uz bylo.

No to je dalsia vec, okopirovany scenar. Ani by mi to tolko nevadilo, ale ked uz kopiruju vylozene detaily, tak je to smutne. Co bolo dobre na filme bol strih, postrihali to fantasticky. Ale 6 nominacii na oskara v porovnani s povodnymi SW to je smutne.

Offline Hypiik

• Druid
  • #Guild Master#
  • nolifer
  • Král Já První!
« Odpověď #7 kdy: 17.02 2016, 10:21:58 »
0
No jak jsem jiz nekomu rikal, remeslne zpracovanej je ten film dobre, ale je imho udelanej pro lidi, kteri priliz (nebo vubec) neznaji puvodni SW.

Offline Chvostiq

• *Guild Officer*
  • nolifer
« Odpověď #8 kdy: 17.02 2016, 13:00:08 »
0
No jak jsem jiz nekomu rikal, remeslne zpracovanej je ten film dobre, ale je imho udelanej pro lidi, kteri priliz (nebo vubec) neznaji puvodni SW.

Tiez som mal ten pocit, ze sa snazia oslovit novu mladu generaciu. Ako neberem im to, ti co videli ako 20 rocni prvu seriu, maju uz pomaly 60 rokov no.