Vítejte Host. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte. Nedostal jsi activační email?

Autor Téma: Popiste jednym slovom prve dojmy z datadisku  (Přečteno 4267 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Azziz

• Guild Member
  • nolifer
  • **
  • EMO prince
  • Respekt: +4
Re:Popiste jednym slovom prve dojmy z datadisku
« Odpověď #15 kdy: 27.11 2014, 12:15:49 »
0
Ja cekal, ze mi to povis ty nebo nekdo z tech mala lidi co na forko chodi :) Jestli uz neni neco domluvene. Taky jsem si vcera invitnul do remedy wara, ale to je jen postava na odreagovani, protoze se mi nelibi co udelali s warriorem tak hraju priesta. Ale pokud se neco slozi tak to bude fajn.

Offline Chvostiq

• *Guild Officer*
  • nolifer
  • Respekt: +25
« Odpověď #16 kdy: 27.11 2014, 13:13:53 »
0
Dohodnute neni nic, ja neviem kto z ludi co su vecer online chce raidovat, chce PvP atd. Vela z nich su alty mainov, ktore budu raidovat so svojou gildou. Ja sa nebudem pytat ludi ci budu raidovat a kedy a ako:-) Uz som to urobil v Cataclysme ked ludia drzkovali o elitarstve a potom sa mi na raidy vysrali chodit. Proste sa niekam pichnem a ked nie pojdem cez LFR shit happens:)
"uchylarna to je... at dou doprdele s 2.actem.... na hell me tam bombardujou porat ty blby vosy.. uz me to sere... na to nemam nervy.... nevim v cem je zabava porat chcipat.... vyjebana hra" (c) Azziz

Offline Azziz

• Guild Member
  • nolifer
  • **
  • EMO prince
  • Respekt: +4
« Odpověď #17 kdy: 27.11 2014, 14:40:32 »
0
oukej, tak kdybyste tu neco slozili tak to dejte vedet :D

Offline Chvostiq

• *Guild Officer*
  • nolifer
  • Respekt: +25
« Odpověď #18 kdy: 27.11 2014, 16:12:57 »
0
No skor v hre sa dohodneme lepsie, kludne sa pytaj v hre alebo prid na TS.
"uchylarna to je... at dou doprdele s 2.actem.... na hell me tam bombardujou porat ty blby vosy.. uz me to sere... na to nemam nervy.... nevim v cem je zabava porat chcipat.... vyjebana hra" (c) Azziz