Vítejte Host. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte. Nedostal jsi activační email?

Autor Téma: MoP - talenty  (Přečteno 10520 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Chvostiq

• *Guild Officer*
  • nolifer
  • Respekt: +25
MoP - talenty
« kdy: 24.11 2011, 11:12:23 »
0
Tak co na to hovorite, ja grcam :P DKcko bude zase masina jak hovado, war je dojebany uplne a celkovo sa mi nepaci ten system aky vymysleli. Nechcem si vyvijat postavicku tak ako to je navrhnute v datadisku, podla mna to nema logiku.
"uchylarna to je... at dou doprdele s 2.actem.... na hell me tam bombardujou porat ty blby vosy.. uz me to sere... na to nemam nervy.... nevim v cem je zabava porat chcipat.... vyjebana hra" (c) Azziz

Offline Kaylen

• Guild Member
  • forum bitch
  • **
  • Respekt: +12
Re:MoP - talenty
« Odpověď #1 kdy: 24.11 2011, 11:51:10 »
0
Ja kdyz sem to videl tak jsem se smal asi pul dne :D  BTW treba Feral tank  ta rozmanitos buildu tam primo prekypuje. To vypada na max 2 speci s rozdilem 1 talentu xD

A uz vubec nevidim ten navrat talentu ala TBC :D Zas jeden velkej fail.

Offline Ihsaa

• Guild Member
  • forum bitch
  • **
  • Respekt: +1
« Odpověď #2 kdy: 24.11 2011, 11:59:31 »
0
paradny je mage co ma ak sa nemylim 1500 druhov polymorfov :D

Offline Chvostiq

• *Guild Officer*
  • nolifer
« Odpověď #3 kdy: 24.11 2011, 12:17:19 »
+2
To zrovna nie su variability, ktore su prakticke ;D

Hlavne, teraz mas specializaciu a k nej 20 skillov asi ktore postupne dostavas ako levelujes (cast z toho su byvale talenty a teraz su uz skilly). A 6x!!! si vyberies 1 z 3 talentov, bez nejakych vylepseni, bez toho aby si si daval 1-5 bodov toho a pod. To je uplny ulet a este v tom vybere mam casto talenty ktore si nikdy nevyberiem pri tej specializacii. A naopak niektore co som doteraz mohol mat naraz, tak ich naraz mat nemozem, resp. nemam uz moznost sa rozhodnut ci ich chcem mat oba alebo len jeden z nich.

Proste WoW ide do sraciek, dalsi datac bue mat 1 velky button a tam napisane nastav skilly a to ti da vsetky skilly a talenty co potrebujes. A specializacia sa urci podla veku hraca ;D
"uchylarna to je... at dou doprdele s 2.actem.... na hell me tam bombardujou porat ty blby vosy.. uz me to sere... na to nemam nervy.... nevim v cem je zabava porat chcipat.... vyjebana hra" (c) Azziz

Offline Kaylen

• Guild Member
  • forum bitch
  • **
« Odpověď #4 kdy: 24.11 2011, 12:19:04 »
0

Proste WoW ide do sraciek, dalsi datac bue mat 1 velky button a tam napisane nastav skilly a to ti da vsetky skilly a talenty co potrebujes. A specializacia sa urci podla veku hraca ;D

S tim plne souhlasim :D

Offline Artynko

• General
  • Guild Member
  • forum bitch
  • **
  • Respekt: -1
« Odpověď #5 kdy: 24.11 2011, 18:05:47 »
0
Ste divny mne to pride ako najlepsia vec co urobili od zlimitovania poctu buffov z consumables co mozes mat na sebe.

Napr. priest posledny tier
na majordoma vezmem wow of unity ktory pomoze stou jedinou fazou kde mozem zakapt a to na orboch ked ich drzim z druhym healerom
na ragnarosa vezmem vampiric domimance nech si boostnem aoe heal
na bealeroca vezmem void shift ked vidim ze nestiham dohealovat pred dalsou supou tak si swapnem HP z tankom

Stym ze vraveli ze to mozes prehadzovat ako chces kedy chces
BEST CHANGE EVER !!
« Poslední změna: 24.11 2011, 18:11:04 od Artynko »

Offline Chvostiq

• *Guild Officer*
  • nolifer
« Odpověď #6 kdy: 24.11 2011, 19:18:06 »
0
Mne sa pacilo to zredukovanie buffov a consumables na postavicke. Ale toto je trosku uz moc podla mna. Naco si teda mozem vyberat ked si to mozem kedykolvek prehadzovat? Nech nam to rovno daju aby sme nemuseli nic prehadzovat sak strata casu:D

A ma to byt RPG hra, na rozdiel od Diabla si neurcujem body do str,int a pod.  nevyberam si ani skilly, vyberam len specializaciu a uz to dostanem ako levelujem. No a talenty si vyberam 6x pricom je jedno ak vyberiem mozem mat lubovolne kombo kedy chcem na pockanie. A ziadne bodiky ziadne navaznosti nic.

Nie ze by som potreboval n-arny strom s 2 milionmi moznosti, ale tak mam chut si tu postavicku trosku viac customizovat tot moj nazor.

p.s.: cize kombinacie ktore mamu su 3x3x3x3x3x3 = 729 moznosti

Offline Artynko

• General
  • Guild Member
  • forum bitch
  • **
« Odpověď #7 kdy: 24.11 2011, 21:31:07 »
0
No vsak vtip je vtom ze ked sa trosku zajimas o tu hru tak budes vediet ako si dat cookie cutter build nie na postavu ale na encounter (pripadne aj do konkretneho setupu ludi) co zasa urobi vacsi gap medzi ludmi co vedia a ludmi co sa len vezu.
Proste podla mna tato cesta kde zredukujes cim najviac pocet abilit a spravis ich vsetky identicke ideovo ale rozne tym ako tu ideu splnaju je najzaujmavejsia.  Este nech urobia aj gear taky ze jeden item ma mrte intu a iny ma mrte hastu nech si to mozem nakombit a som spokojny.

Offline Chvostiq

• *Guild Officer*
  • nolifer
« Odpověď #8 kdy: 24.11 2011, 23:27:25 »
0
Ja zase mam rad vacsie moznosti, mne pride ta hra teraz chudobna. Ale napriklad u D3 mi nevadi ze vyberam 6 abilit z nejakeho mnozstva, lenze tam je daleko viac itemov a upravujes si to ja nimi tu postavu + si urcujes staty co vo WoW nemas. Mne sa proste vzdy pacilo mat rozne urobene talent trees. Mohli to ponechat ale zrusit to aby neexistoval nejaky theorycraftersky top build jediny najlepsi.

Offline Kaylen

• Guild Member
  • forum bitch
  • **
« Odpověď #9 kdy: 25.11 2011, 00:57:46 »
0
Mohli to ponechat ale zrusit to aby neexistoval nejaky theorycraftersky top build jediny najlepsi.

o to se ocividne snazi delsi dobu a je videt ze se jim nedari bo tohle je jejich vysledek jak to eliminovat .

Offline Davidast

• Guild Member
  • forum player
  • **
  • Respekt: +14
« Odpověď #10 kdy: 25.11 2011, 09:20:37 »
0
No ja nevim, treba u locka mi prijde vetsina abilit naprosto sumak co si dam jelikoz jsem pure dmg a na dmg tam jsou 3 talenty? mozna jsem neco prehlid ale zbytek absorb heal speed a dalsi sracky coz je mozna fajn do pvp ale na pve k nicemu. Takze jediny co ovlivnim je ze si zvolim spec afli/demo/destro a tim sem skoncil a to ma bejt jako zajimavy? tak nvm no.
Jo a dostal me druid vsechny class maj 3 speci jen druid 4...
WoW -  Elee - Wlock.

I fight for the users!

Offline Artynko

• General
  • Guild Member
  • forum bitch
  • **
« Odpověď #11 kdy: 25.11 2011, 09:37:23 »
0
Ono to asi vsetko bude zalezat nakoniec od toho ako nadesignuju encoutery ak tie "zbytocne" talenty budu uzitocne na daku specificku vec pocas encounteru tak to bude fajn.

Offline Ihsaa

• Guild Member
  • forum bitch
  • **
« Odpověď #12 kdy: 25.11 2011, 14:22:36 »
0
o to se ocividne snazi delsi dobu a je videt ze se jim nedari bo tohle je jejich vysledek jak to eliminovat .

tym chces povedat ze chcu zabit vsetky theorycrafty, a ludi co pocitaju veci staty eq rotaci ?

ved to je asi jedine co je na tom wow fajn , preco sa to snazia zabit nechapem .-

bafa

• Host
« Odpověď #13 kdy: 25.11 2011, 15:03:01 »
0
Btw Chvoste v D3 uz asi volba statu nebude.

Offline Ihsaa

• Guild Member
  • forum bitch
  • **
« Odpověď #14 kdy: 25.11 2011, 20:58:30 »
0
Btw Chvoste v D3 uz asi volba statu nebude.

no ak myslis rozdelenie statov na str agi dex vit atd , tak nie to je davno odstranene automaticky ti to rozdeli